Ausõna, ükspäev on meil uksel silt!

Kui kristalselt aus olla, siis Lizkiz Couture’i uksel juba on silt. Lihtsalt sellist suurt, mis maja seinal uhkelt teataks, kus me oleme, veel ei ole. Töö selle nimel käib ja kindlasti saab see kunagi teoks!

Aga kuni seda veel ei ole, panime kokku väikese juhendi, kuidas meid leida! 

Vaade kalamaja pargi poolt

Asume Tallinnas Tööstuse 48, teisel korrusel, toas 205. Kui saabute mööda Tööstuse tänavat Kesklinna poolt, siis Kalamaja pargi kõrval on üks imeline torniga maja, see on 46, edasi tuleb 48, millel on suur silt „Noblessner“. Ja täpselt selles Noblessneri kvartali arendajate ehk BLRT (Balti Laevaremondi tööstuse) peakorteris me olemegi! Kui olete jõudnud Vernalia kohvikuni, siis olete meie imelisest peegelklaasidega uksest, mis asub laternatega kaunistatud postide vahel, mööda jalutanud ;) 

Noblessneri maja!
Tegelikult on aias postide vahel uks ;)
Peauks

Uksed, avanege! 

Peauks ehk eesuks on just see tänavapoolne ja peegelkaasidega. Selle paremal küljel on nutikas fonolukk. Seal saab valida, kas entry või contacts. Vali contacts ja otsi sealt Lizkiz.

Nii heliseb Mariliisi või Nele telefon ja me saame sulle ukse lahti teha. Nagu kõik nutikad tegelased, võib ka see fonolukk kapriisne olla ja üldse mitte küsitut teha. Siis helista 53 422 654 ja me tuleme sulle alla vastu ilma mingi probleemita ;) 

Aga kui sul õnnestub uks lahti saada, tule uhkest trepist teisel korrusele ja pööra vasakule. Klaasuksel on kiri „Noblessner, Nobel was here!“ Ja selle ukse taga me olemegi! Vali uksekellast 205 ja me saame klaasukse avada.  

Ja nüüd, ausõna, viimane uks, kohe paremat kätt, peale tulekustutit ja desovahendit, on meie oma. Isegi silt on ukse kõrval ;)  


Kõik uksed viivad Lizkiz Couture'i juurde ;)

Hoonel on muidugi mitu ust. Kui satud maja taha, siis ka sealt saab sisse :D See uks on harilikult lukus aga kui helistad, saame alla tulla ja selle lahti teha. Selline lahendus on eriti mugav, kui on soov kiiresti näiteks mõni seelik kätte saada, kuna tagumise ukse juurde saab korraks autoga seisma jääda. Me suurema heameelega pakime soovitu kenasti ära ja toome alla. Treppidest käimine on kasulik! 

Ka tasub tähele panna, et kuigi tänaval parkimine on tasuta, siis maja ees on väga vähe parkimiskohti ning ka üle tee võib olla keeruline kohta leida. Maja taga on ruumi rohkem aga tasuta saab parkida vaid 15 minutit. Edasi tuleb parkimise eest tasu maksta ning maja taguse ala tsoon on: EP142. 

Kui on küsimusi, helista, kirjuta, joonista. Me seletame nii hästi kui oskame. Ja seni töötame, et saaksime ka korraliku ilusa sildi välisuksele :D

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Pulmakleitide valu ja võlu!

Järgmine

Külalispostitus: Lugu sellest, kuidas minu riidekappi kolis sisse järjekordne iludus – MiB by Lizkiz pikk tüllseelik

Jaga seda artiklit