Täiuslik lasteaia lõpukleit

Nüüd ongi see käes! Pisike preili lõpetab lasteaia ja alustab sügisel kooliteed. See on esimene lõpupidu paljudest, mida tuleb väärikalt tähistada. Ja kindlasti oma unistuste keerukleidis!

Lasteaeda lõpetavad neiud on täpselt selles eas, et luksuslikumas printsessikleidis rokkida. Olgu kangelaseks Tuhkatriinu, Rapuntsel, Anna, Elsa või lemmikuks hoopis võluvad ükssarvikud, haldjad või muud tegelased – inspiratsiooni on lõputult. 

Milline on ideaalne kleit lasteaia lõpetajale? Kindlasti selline, millega saab keerutada ja keerutada ja keerutada. Samas peab selles saama joosta, mugavalt istuda, süüa, olla pildil ilus, liumäe otsa ronida, turnida, hüpata, hundirattaid visata. Kleit peab olema mugav ja kandjale märkamatu ning pidu ei tohi segada ükski sügelemaajav õmblus või lahtihüppav nööp.

Kõige nõudlikumad ja oma soovides kindlad

Lizkiz Couture'i pisikesed kliendid on kõige nõudlikumad. Kui kleit ei meeldi, on vale pikkusega või valet värvi, siis nad ei kanna seda. Kui kuskilt torgib või on ebamugav, annavad nad sellest häälekalt teada. Kui nad ka leiavad endale meeldiva kleidi, on see pahatihti nii viletsalt õmmeldud, et puruneb peale paari kandmiskorda lootusetult. Sellele järgnevad krokodillipisarad ja ahastavad emad, kes juba viiendat korda sama õmblust parandavad.

Lapsed ju ei püsi sekundikski paigal ja lasevad kehal liikuda kõikvõimalikel ja -võimatutel viisidel, mistõttu peab ka kleit nendega koos liikuma. Seetõttu peabki kleit olema mõnusast ihu silitavast materjalist, hästi istuma ja õmmeldud nii, et kogu selle tralli keskel ära ei lagune.  

Samas on Lizkiz Couture'i pisikesed kliendid oma nõudlikkusega ülimalt ägedad. Nad teavad täpselt, mida nad tahavad. Kui soov on saada vikerkaarevärviline ükssarviku kleit, siis ei ole võimalik pakkuda neile lillat analoogi. Ühelegi tüdrukule, kes on hinges rokkar ja tahab MUSTA kleiti, ei õnnestu selgeks teha, et roosa on õige valik. Mõni kleit sobibki rulaga paremini, kui lillekimbuga.

Pärandamist väärt kleit

Sellist kleiti kiirmoekettidest ei leia. Ja kui leiabki, siis kurvakstegevalt jääb rõõm selle kandmisest üha lühemaks. Odavuse otsingute tuhinas on muutunud viletsamaks nii materjalid kui ka õmblustöö. 

Seetõttu valime meie hoolikalt materjale, millest lastele kleite teeme. Et kangas oleks ihu vastas pehme ja mõnus kanda ning õmblused ei ärritaks. Paljudel meie kasutatud kangastel on kas Öko-Tex või GOTS sertifikaat. Meie pärlid ja lilled on kleitidele õmmeldud, mitte liimitud. Kristallid on ehedad, mitte plastikust. Kleitidele annab kohevust hoolikalt valitud tüll, mitte paindumatud rõngad või nõeltena torkiv, pigem kanavõrguks sobilik "tüll", mida armastatakse kiirmoes kleitide alla peita. Me hoolime oma pisikestest klientidest ja armastame igat kleiti, mis meie juurest nende riidekappi rändab. Ka "kergematesse" Lizkiz Couture kleitidesse on valatud tohutus koguses pühendumist ja detailsust.

Kõik kleidid on õmmeldud meie stuudios Tallinnas Tööstuse 48. Pöörame palju tähelepanu kvaliteedile, et kleit peaks vastu kõik katsumused, mis väike neiu selle teele suudab tekitada. Kui oleme koos loonud unistuste kleidi, siis on see rõivas, mida soovitakse hoida ja pärandada oma lastele :) 

Lõpukleidiks sobivad

Lasteaia lõpetamistele mõeldes oleme loonud kollektsiooni mõnusaid ja mitte-nii-üle-võlli kleite. Muidugi pole meil midagi selle vastu, kui lõpukleidiks valitakse üks meie eriti uhketest, peaaegu üle mõistuse kleitidest! :D Aga valiku lihtsustamiseks tooksime mõned meie arvates kõige paremini lõpupeoks sobivad kleidid siia välja. Lähemalt loe kleitide kohta nende lingi alt.

Alati klassikaline Eva:Pisut uhkem valik Robin:

Meeliülendavalt lummav ja hõljuv Robinette:

Vali välja oma lemmik ja esita tellimus läbi veebipoe, kirjuta meile oma soovidega e-mail või helista 53422654 ja tule meile hoopis külla ning valime koos kangaid ja värve!

Igal juhul soovime värvikat tulevast pidupäeva kõigile!

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Värvid ja nende mängud ehk "Palun tumevalget koos neoonhalliga"

Järgmine

Me peame rääkima suurustest!

Jaga seda artiklit