Parim katsikukingitus

Kvaliteetne käsitöö

Seelik on ilus nii seest kui väljast. Õmblused ei hargne, värvel on seelikuga ühendatud sujuvalt. Väike neiu saab seelikus roomata, rullida, joosta jne. See peab vastu ka mürgeldavama printsessi tegevusele.


Pikk kasutusaeg

Sobib sünnist kuni teise eluaastani, lühematele preilidele ka kauem. Kui seeliku pikkus veel sobib, saab hiljem panna seelikule suurema värvli, et ka vanema neiu piht sellese mahuks. Värvli vahetus on tasuline teenus.
Pildil olev modell on 4-aastane.

Lai värvivalik

Meil on stuudios alati kümneid erinevaid tülle ja pitse. Roosat, lillat, rohelist, musta, mitu tooni valget.

Ihu- ja loodusõbralikud materjalid

Seeliku vooder on pehme Öko-Tex sertifikaadiga puuvillapopliin, värvel hästi veniv spandex. Oma kangaid valime hoolikalt - kasutame ainult selliseid, mis on ihu vastas pehmed ja mõnusad.

Iga assortii on eriline

Leia täpselt oma lemmik värvikombinatsioon. Võime teha seeliku küll mõne näidise eeskujul, kuid iga seelik on kordumatu. Kahte täpselt ühesugust assortii seelikut ei ole. Satsiseelikutes kasutame tihti unikaalseid ja omanäolisi kangajääke, väärtustades nii igat pitsiriba ja tüllisiilu. Lilla on sõber kollase ja halliga, must saab seltsi flamingoroosa - teeme täpselt sinu moodi kombo.

Tuuni ja värskenda

Kui on soovi seelikut värskendada, siis vahetame roosa satsi lilla vastu, teeme seeliku satsi võrra pikemaks, lisame laiema värvli või natuke pitsi.  See on sinu seelik ja kui sina kasvad, siis kasvab see soovi korral ka koos sinuga. Teenus on tasuline.

Kiire tarne

Juba valmis satsiseelikud saab stuudiost kohe kätte või paneme need pakiautomaati hiljemalt järgmisel tööpäeval.  Tellitud beebiseelikud valmivad maksimaalselt viie tööpäevaga.

Kena pakend

Loomulikult pakime seeliku roosasse siidpaberisse ja seome soovi korral pappkarbile ilusa soovitud värvi slefi. Lisa soov tellimust vormistades.
Põhjamaisele printsessile – sünnist alates!