Luksuslikud kleidid Põhjamaa printsessidele!

Lizkiz Couture võlub masina alt välja kleite tõelistele printsessidele. Lizkiz Couture’i süda ja hing on disainer Mariliis Pinn, kes elab Tallinnas, Eestis. Elu põhja külje all on kujundanud Mariliisi stiili rahulikuks, maitsekaks ja ajatult elegantseks, olles samal ajal siiralt lõbus ja särav.

Ta teab, et moodsad printsessid ei ole portselannukud. Muidugi, nad soovivad kindla peale olla ilusad! Kuid samal ajal tahavad nad liigutada, hüpata, joosta, mängida ja lõbutseda!

Kõik Lizkiz Couture kleidid on käsitsi ja armastusega tehtud. Täis õhulisust ja kaharust, pärleid, pitsi, lilli ja liblikaid! Valitud kangad on nii võrratult pehmed ja värvilised, et keegi ei taha neid kunagi seljast võtta!

Kleidid on inspireeritud kuninglike printsesside klassikalistest stiilidest läbi ajastute. Kombineerides ajalugu ja traditsioone värskete ideedega, on Mariliisi loodud kleidid moodsad meistriteosed, millesse tüdrukud saavad kergesti sisse vupsata ja keerutama asuda.

Need kleidi on loodud selleks, et elu täiel määral nautida ja panna süda helisema! Mängi, keeruta ja tantsi, nagu oleksid sündinud printsess! Need kleidid lendlevad ja voogavad sinuga kaasa, kuhu iganes sa ka läheks ja mida iganes sa teeks.

Ole printsess! Ole kuninglik! Ole SINA, aga koos luksusliku kahara vimkaga!

Sisene veebipoodi!


Galerii 

Siit leiab inspiratsiooni, milline võiks olla sinu unistuste Lizkiz Couture kleit ja siin on väljas ka ainueksemplarid, kus Mariliis on lasknud valla kogu oma fantaasia ja loovuse. Rohkelt tülli, lendlevaid kangaid, rohkelt kaunistusi.