Froufrou seelikud
Esimese Froufrou satsiseeliku õmbles Marili Rooba 2013 aasta kevadel. Nõmmel, Roheliste Väravate Tänaval jalutades astusid inimesed ligi ja uurisid, kes on selle imelise seeliku autor. Nii järgnes ühele seelikule teine, kolmas ja tänaseks on Froufrou kaubamärk võitnud tuhandete väikeste ja suurte printsesside südamed!

Froufrou satsiseelikud on romantilised, mängulised ja tõeliselt naiselikud. Sama aasta jõulude ajal lisas Marili Froufrou tootevalikusse assortiiseelikud, mis on valmistatud rohkest tüllist, kangajääkidest, ribadest, pitsidest ja muudest põnevatest taaskasutusmaterjalidest. Kõik seelikud on valminud käsitööna ja ükski seelik ei saa olla täpselt sarnane teisega. Iga seelik on justkui assortiikommikarp, kuhu on peidetud erinevaid maitseid, värve, lahendusi.

2018 päris Froufrou mantli Mariliis Pinn, kes nagu ka Marili hindab Froufroude erilisust ja neist õhkavat naiselikkust, lisades ise pool grammi kelmikat särtsu. 

Galeriist leiad nii rahulikke iludusi, kui ka särtsakaid ratasklošše. Igaühele midagi!  #sinunägufroufrou

Leia oma seelik valmis seelikute seast e-poest siit!


Allpool galeriis valik meie tehtud Froufrou seelikuid! Kõik nad on meile armsad, mõned neist täielikult ainulaadsed :) Leidke siit endale mõtteid ja inspiratsiooni oma unistuste seeliku jaoks! Kui välja mõtlete, kirjutage meile lizkizcouture@gmail.com ja teeme teie unistused teoks ;)