Peokleidid tüdrukutele

Nüüd ongi see tähtis sündmus käes! Pisike preili lõpetab lasteaeda, tähistab sünnipäeva, läheb pulma või mõnele muule tähtsale üritusele. Seda tuleb väärikalt tähistada. Ja kindlasti oma unistuste keerukleidis!

Ideaalne pidukleit

Milline on ideaalne kleit pidusse minevale printsessile? Kindlasti selline, millega saab keerutada ja keerutada ja keerutada. Samas peab selles saama joosta, mugavalt istuda, süüa, olla pildil ilus, liumäe otsa ronida, turnida, hüpata, hundirattaid visata. Kleit peab olema mugav ja kandjale märkamatu ning pidu ei tohi segada ükski sügelemaajav õmblus või lahtihüppav nööp.

Disaini ISE oma kleit!

Miks siis mitte lubada piigal oma lõputu fantaasia lendu lasta ja omaenda kleit disainida? Loominguline laps on õnnelik laps!

Loe sellest, kuidas Merilin oma kleidi disainis →
 


Kõige nõudlikumad kliendid

Lizkiz Couture'i pisikesed kliendid oma nõudlikkusega ülimalt ägedad. Nad teavad täpselt, mida nad tahavad. Kui soov on saada vikerkaarevärviline ükssarviku kleit, siis ei ole võimalik pakkuda neile lillat analoogi. Ühelegi tüdrukule, kes on hinges rokkar ja tahab MUSTA kleiti, ei õnnestu selgeks teha, et roosa on õige valik. Mõni kleit sobibki rulaga paremini, kui lillekimbuga.Pehme, mugav ja kvaliteetne

Seetõttu valime meie hoolikalt materjale, millest lastele kleite teeme. Et kangas oleks ihu vastas pehme ja mõnus kanda ning õmblused ei ärritaks. Paljudel meie kasutatud kangastel on kas Öko-Tex või GOTS sertifikaat. Meie pärlid ja lilled on kleitidele õmmeldud, mitte liimitud. Kristallid on ehedad, mitte plastikust. Kleitidele annab kohevust hoolikalt valitud tüll, mitte paindumatud rõngad või nõeltena torkiv, pigem kanavõrguks sobilik "tüll", mida armastatakse kiirmoes kleitide alla peita. Me hoolime oma pisikestest klientidest ja armastame igat kleiti, mis meie juurest nende riidekappi rändab. Hullav printsess

Lapsed ju ei püsi sekundikski paigal ja lasevad kehal liikuda kõikvõimalikel ja -võimatutel viisidel, mistõttu peab ka kleit nendega koos liikuma. Seetõttu peabki kleit olema mõnusast ihu silitavast materjalist, hästi istuma ja õmmeldud nii, et kogu selle tralli keskel ära ei lagune. Sellist kleiti kiirmoekettidest ei leia. Ja kui leiabki, siis kurvakstegevalt jääb rõõm selle kandmisest üha lühemaks.


Pärandamist väärt kleit

Kõik kleidid on õmmeldud meie stuudios Tallinnas Tööstuse 48. Pöörame palju tähelepanu kvaliteedile, et kleit peaks vastu kõik katsumused, mis väike neiu selle teele suudab tekitada. Kui oleme koos loonud unistuste kleidi, siis on see rõivas, mida soovitakse hoida ja pärandada oma lastele :)

Kohe olemas

Tule järgi või telli koju!

Sorteeri:
Otsing:
Satsikleit kassikesed1
Kassikesed
Lisa ostukorvi
70,00 €
Satsikleit luikede jarveke1
Luikede järveke
Lisa ostukorvi
70,00 €
Froufrou satsiseelik  mg 0460
Elsa
Lisa ostukorvi
88,00 €
Froufrou kleit dress mg 0450
Vikerkaaremummuline
Lisa ostukorvi
71,00 €
Roosa kudumkleit 1
Roosa piibeleht
Lisa ostukorvi
430,00 €
Satsikleit pahklipurejake
Pähklipurejake
Lisa ostukorvi
49,00 €
 mg 7593 edit
Pärlipüüdja
Lisa ostukorvi
230,00 €
 mg 7662
Jõulutäht
Lisa ostukorvi
240,00 €
Lk lastekleit juuli roosa 1
Juuli
Lisa ostukorvi
79,00 €
Lk lastekleit mai roosa 1
Mai
Lisa ostukorvi
141,00 €
Lk lastekleit mai sinine 1
Mai
Lisa ostukorvi
150,00 €
Froufrou satsiseelik  mg 2252
Sandra
Lisa ostukorvi
76,00 €

Tellitavad

Oleme loonud ka kollektsiooni mõnusaid ja mitte-nii-üle-võlli kleite. Muidugi pole meil midagi selle vastu, kui pidulikuks sündmuseks valitakse üks meie eriti uhketest, peaaegu üle mõistuse kleitidest! Aga valiku lihtsustamiseks tooksime mõned meie kleidid siia välja.

Alati klassikaline Eva:

Telli Eva →


Sulnis Anneke:

Telli Anneke →


Sinu moodi satsidega rokkiv Froufrou kleit:

Telli ühevärviline Froufrou kleit →
Telli Froufrou assortiikleit →
Telli Froufrou pitsiga assortiikleit →
Telli erikangast Froufrou kleit →

Vali välja oma lemmik ja esita tellimus läbi veebipoe, kirjuta meile oma soovidega e-mail või helista 53422654 ja tule meile hoopis külla ning valime koos kangaid ja värve!


Eritellimusel

Muidugi on võimalik ka valmistada täiesti enda moodi kleit - võta meiega ühendust ja soovi vaid!
Email again: