PULMAD

Pulmakleit - sinu kleit

Sinu pulm on SINU päev ja parim pulmakleit selleks sündmuseks on rõivas, mis meeldib sulle ja milles SINA tunned ennast mugavalt. Pulmakleidiga käib kaasas miljard müüti ja reeglit. Alates sellest, et parim pulmakleit peab olema valge, lõpetades sellega, et vaid liivakella figuuriga pruudid võivad kanda liibuvat kleiti. Puhas jama – parim pulmakleit on kleit, mis on parim sulle. Olgu selleks siis klassikaline valge pitsist printsessikleit või liibuv roosast kunstnahast dinosaurustega kostüüm. 

Loe edasi →


Hästi istuv pulmakleit

Pruudirõivastuse reeglid on tänapäeval üsna liberaalsed ning oma pulmas võib kanda mida iganes. Ent on üks oluline reegel – selga tõmmata hästi istuv pulmakleit.

Loe edasi →

Kuidas osta unistuste pruutkleiti?

Pulmakleit on pruutide jaoks üks olulisemaid asju pulmakorralduse juures ning üks põletavamaid küsimusi on, kuidas osta unistuste pruutkleiti. Kuidas selline rõivas siis leida?

Loe edasi →

Et kleit istuks kui valatult

Venivad kangad, innovaatilised lõiked ja uued tehnoloogiad on tõesti teinud
võimalikus 90% rõivaste proovimata ostmise. Üha rohkem on rõivaid, mida saab osta oma mõõdu järgi. Aga mitte kõiki. Jääb siiski mõni rõivaese, mida proovideta valmis teha ei saa.

Loe edasi →

Tellimine

Pulmakleit on nii mõnegi naise elus kõige tähtsam kleit. See on kleit, millest mõni tüdruk hakkab unistama juba pisikese printsessina ja mida ideaalses maailmas peaks olema iga naisterahva riidekapis vaid üks ja ainus. Kõik see ootus on loonud kleidile uskumatu aura. See lihtsalt peab olema eriline! Täpselt sinu moodi ja selline, mida pole kellegi teisel. Aga kuidas unelmate pulmakleidi tellimine üldse käib?

Loe edasi →

Tehtud kleididKirjuta meile, milline on sinu unistuste pulmakleit!


Email again: