Pulmakleit - sinu kleit Kõik need reeglid, milline peab olema parim pulmakleit on tegelikult rohkem nagu piraatide aukoodeks – heal juhul soovituslikud suunised. Me elame ajastu, kus pruudil on õigus otsustada, milline on parim pruudikleit talle. See on SINU päev ja võimalus kanda oma unistuste kleiti, ülikonda, seelikut ja pluusi, bikiine, draakonikostüümi või mida iganes sa soovid. See on SINU päev, mida peaksid täiega nautima, sest mitte iga päev ei ole sul võimalust vallatleda looriga, mis on kümme meetrit pikk või kanda maailma kaharaimat printsessikleiti. Ja kui sa oled raudkindel, et sinu parim pulmakleit on hoopis bikiinidele seelikuks seotud valgest šifoonist rätik – siis just seda pead sa saama!

Ja meie oleme siin, et sinu südamesoovid täita. Just meilt saad sa parima pulmakleidi, just täpselt selle õige, millest oled unistanud.

Pruudirõivastuse reeglid on tänapäeval üsna liberaalsed ning oma pulmas võib kanda mida iganes. Ent on üks oluline reegel – selga tõmmata hästi istuv pulmakleit.

Email again:
Mi Butterfly romantilised tüllseelikud, õrnad pitspluusid ja sulnid pulmakleidid on loodud naisele, kellele on rõivad rohkem kui kehakate. Need on tema hinge peegeldus ja kõige naiseliku ülistus! Iga ese luuakse kandja soovide ja iseloomu järgi täpselt tema mõõtudes. Lilleline või lehemotiividega pits? Kohev ja kahar seelik või hoopis midagi pehmet, langevat ja hõljuvat?

Saada meile oma soovid e-mailiga või alloleva vormi kaudu ja koos loome midagi võrratult kaunist!

Loe ka meie pulmakleidi valimise blogipostitust siit! 

Email again: