Tüllseeliku hooldusjuhend

Mõned näpunäited ilusaks pikaks kandmiseks:
  • Üldiselt saab Mi Butterfly seelikuid kanda kaua aega ilma, et nad määrduksid. Kui aga juhtub mõni õnnetus või lihtsalt vajab seelik värskendust, võib Mi Butterfly seelikuid pesta kas käsitsi või õrna 30 kraadise pesuprogrammiga masinas. Seeliku õmblemisel kasutatud pehme tüll kannatab pesu hästi, kuid on tundlik liigse loksutamise suhtes (tsentrifuug mitte üle 800 rpm)
  • Ära pane seelikut kuivatisse!!!!!
  • Ole ettevaatlik heleda veniva värvliga seelikuga! Veniva värvli jaoks kasutatud kangas võib väga kergesti värvi külge võtta. Pese seelikut kas teistest rõivastest eraldi või väga sarnast värvi pesuga. Abiks on ka värvikogumise lapid! :)
  • Kui juhtub, et seelik on kapis või kohvris kortsunud või ei hoia tüll enam nii kohevalt ja kleepub iseenda külge, aitab üks hea auru-vann :) Kui aurutit ei ole, saad seelikut aurutada vannitoas! Aurutamiseks riputa seelik riidepuuga vannituppa, pane duššist jooksma kõige kuumem vesi ja jäta see jooksma. Ära lase vett otse seeliku peale! Mine ise vannitoast väja ja sule uks. Nii läheb vannituba mõnusalt auruseks ;) Pane vesi umbes viie minuti pärast kinni, kuid jäta seelik veel kinnisesse vannituppa seisma. Voilla! Seelik on taas kohev ja mõnus! Alternatiivina võta seelik riidepuuga vannituppa kaasa, kui lähed dushi alla ;)
  • Seeliku tülli ja alusseelikut võib ka triikida. Tüllile vali madalaim kuumus, aluskangas kannatab keskmist kuumust. Arvesta, et tülli on palju ja varu kannatust J Tülli kortsude vastu aitab triikimisest tõhusamalt siiski kirjeldatud aurutamine.
  • Mõnikord sattub seelik “õnnetusse” ja tüll rebeneb :( Ikka juhtub, aga pole hullu! Pöörduge selle murega otse meie poole! Aitame rebenenud koha ära parandada :)*
  • Tuleb ka ette, et mõni väike neiu kasvab suuremaks või küpsema neiu kehakuju muutub! Saame soovi korral ära vahetada seeliku värvli ühe suurusnumbri võrra suuremaks või väiksemaks. Näiteks võib lasteseelik pikkuse poolest veel kandmiseks sobida, aga värvel on pisut kitsaks jäänud. *

Soovime kogu südamest, et teie valitud seelik saaks teie lemmikuks riide-esemeks ja kannate seda veel aastaid! Näeme palju vaeva veendumaks, et meie seelikute jaoks valitud kangad oleksid kvaliteetsed ja vastupidavad, et õmblustöö oleks ka sisepoolelt ilus vaadata ja peaks vastu kas või tuhat kandmiskorda. Usume vastutustundliku tarbimise ja ostlemise vajadusse ja teame, et iga meie seeliku soetaja on oma ostu hoolikalt läbi mõelnud ja hindab meie isiklikku panust! :)  

* Parandus- ja ümberõmblemise teenused on tasulised. Täpne hind sõltub parandamist vajavast probleemist ja õmblustöö keerukusest. Oleme igal juhul õigeim valik enda tehtud rõivastega tegelemiseks! Mure korral kirjutage meile lizkizcouture@gmail.com ning kirjeldage võimalikult täpselt oma vajadust :)