Sinu nägu Froufrou

Iga Froufrou on isemoodi, iga sats oma iseloomuga. Meil on stuudios tuhandeid meetreid tülli, pitsi ja erilisi kangaid, mis ootavad, et saaksid just Sinu selga seelikuks! Ehk üks klassikaline A-lõikeline Froufrou, mis mõjub soliidsena kontoris ja pidulikuna õhtusel ajal. See võib olla ühevärviline või hoopis mitmetooniline! Sajad eri punased annavad võimaluse kokku laduda Fööniksina särtsaka seeliku. Pisut pitsi või litritega tülli lisab seelikusse uhkust, sära ja omanäolisust!

Klošš on tõeline keerutamise seelik. Sellepärast on kõik meie lasteseelikud ratasklošš lõikega. Printsessid lihtsalt ei suuda keerutamast hoiduda! Ega naisedki pea loobuma sellest vallatust seelikust. Täispikk klošš Froufrou on tõeline meistriteos, mis ei jäta kedagi külmaks. Lühemad kloššid on mugavad igapäevaseks kandmiseks.

Ja kes ütleb, et seelik on vaid kontori- või peorõivas? Tennis, tõeline kuningate ja kuningannade sport, pakub suurepärase võimaluse väljakul särada! Seetõttu oleme loonud lühikese A-lõikelise Froufrou, mis on täpselt paras just spordi tegemiseks. Ainus oht on see, et mängupartner jääb imekaunist seelikut imetlema ja ei saa pallile pihta...  

Ühevärviline Froufrou

Froufrou assortii tüllseelik

Froufrou assortii tüllseelik pitsiga

Erikangast Froufrou