Sinu nägu Froufrou

Iga Froufrou on isemoodi, iga sats oma iseloomuga. Meil on stuudios tuhandeid meetreid tülli, pitsi ja erilisi kangaid, mis ootavad, et saaksid just Sinu selga seelikuks! Sinu moodi froufrou on loomulikult sulle sobivas pikkuses.

Klassikaline A-lõikeline Froufrou, mis mõjub soliidsena kontoris ja pidulikuna õhtusel ajal. Ja kes ütleb, et seelik on vaid kontori- või peorõivas? Tennis, tõeline kuningate ja kuningannade sport, pakub suurepärase võimaluse väljakul särada! Seetõttu oleme loonud lühikese A-lõikelise Froufrou, mis on täpselt paras just spordi tegemiseks.

Sinu moodi froufrou võib olla ühevärviline, väikese värvilisandiga, mitmete harmoneeruvate või kontrastsete toonidega, aga ka luksuslikult pitsiline assortii!

Klošš
on tõeline keerutamise seelik. Printsessid lihtsalt ei suuda keerutamast hoiduda ja ega kuningannaks sirgununa pea loobuma sellest vallatust seelikust. Täispikk klošš Froufrou on tõeline meistriteos, mis ei jäta kedagi külmaks. Lühemad kloššid on mugavad igapäevaseks kandmiseks.

Ühevärviline Froufrou, A-lõige

Aktsendiga Froufrou, A-lõige

Assortii Froufrou, A-lõige

Assortii pitsiga froufrou, A-lõige

Erikangast Froufrou, A-lõige

Ühevärviline klošš Froufrou

Aktsendiga klošš Froufrou

Assortii klošš Froufrou

Assortii pitsiga klošš Froufrou

Erikangast klošš Froufrou