Ühevärviline seelik

Ühevärvilise seelikuga on lihtne. Toote all on galerii, kus on kõik tüllide toonid, mis meil on stuudios olemas ja millest saame kohe seeliku teha. Iga aasta lisab tüllitootja uusi toone valikusse ja täna pakume juba 20 eri tooni tülli. 

Seeliku värvi valides arvesta palun, et iga arvuti ekraan näitab toone pisut erinevalt. Värvi tajumist mõjutab ka see, kas vaatad seda heledas päevavalguses või õhtuhämaruses. 

Tüll on õhuline kangas, mis vallatult mängib. Valguse ja tihedusega muutub pisut ka kanga toon. Seega vali hingelähedasem värv ja lase selle varjunditel ennast üllatada. 

Palun tooni valikul kirjuta kindlasti värv ja selle number. Meil on näiteks valikus nii roosa, vanaroosa, kui heleroosa - seega tahame kindad olla, et roosa saaks täpselt see õige, palume kindlasti ka täpsustust. 

Assortii seelik

Me saame kokku panna tuhandeid kombinatsioone. Saame teha pikki ja põiki triipe. Vikerkaar? Pole probleemi. Arlekiini ruudud - must vaja valge või lilla ja roosa. Sina ütled. 

Meile sobib nii sinu unistuste seeliku kirjeldus, joonistus kui ka foto, millel on mõni seelik, millest saame eeskuju võtta. Kahte täpselt ühesugust assortii seelikut me ei tee, alati tulevad väikesed muutused, kuid saame teha sarnase seeliku. 

Kuidas seelikut kirjeldada? Näiteks nii: palun teha seelik nii, et kõige alumine sats on hall nr 3, kaks järgmist punane nr 16 ja ülejäänud satsid mustad. Või siis soovin seelikut, mille põhitoon on ecru nr 6, aga allserva lilla nr 62 ja 63 segu assortiid. 

Alati võib ka joonistada. 

Iga assortii on eriline!